letnie wakacje słońce clipart - Biblioteka Klipartów

Zajęcia w bibliotece w Kołbaczu przeznaczone były dla dzieci w wieku 7 – 10 lat i odbywały się w dniach 18 – 22 lipca w godzinach 16:00 – 18:00.

Podczas tegorocznych wakacji w bibliotece dzieci uczestniczyły w głośnym czytaniu wierszy znanych autorów książek dla dzieci, rozwiązywały quizy, zagadki, rebusy, układały puzzle.

W programie znalazły się także zajęcia plastyczne w trakcie których uczestnicy tworzyli doniczki z plastikowych butelek, sadzili kwiaty, robili bransoletki z muliny, dekorowali magnesy i breloczki, zdobili worki z włókniny mazakami do tkanin oraz bawili się w małych poetów tworząc własne książki i zakładki.

Pięć dni minęło nam na miłej, interesującej, twórczej wspólnej zabawie.

W bibliotece w Starym Czarnowie w czasie wakacji mogły dzieci miło spędzić czas. Kolorując kolorowanki z ulubionymi bohaterami, czytając książki, układając puzzle. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy ruchowe na placu obok  biblioteki.